Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Logistyka, Transport, Wrocław
Praca Logistyka, Transport ASYSTENT DS. ZAKUPÓW

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW

prywatne
Dodano: 26 grudnia 2019
ID oferty: 5552

    Opis stanowiska: – Współpraca z dostawcami usług i materiałów – dbanie o terminowość i jakość dostaw, weryfikacja wywiązywania się z umowy – Obsługa procesu związanego z zakupami materiałów, leków i wyposażenia dla ośrodków medycznych – głównie przygotowywanie zamówień, zbieranie informacji z oddziałów firmy – Wsparcie działu w codziennych obowiązkach Wymagania: -Wykształcenie wyższe lub jest w trakcie nauki zaocznej (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie), – Minimum pół roku doświadczeni…

    • Forma zatrudnienia: pełny etat
    • Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
    • Pracodawca/agencja pracy: Jobme
    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Cena: 0 zł
    Adres: Wrocław, dolnośląskie
    Użytkownik: @pracomat
    Zamknij menu